Total Slotted Screwdriver (TSDRSSL6150) Price In BD (May 2026)
Updated: Apr 05, 2026 By Noor
Total Slotted Screwdriver (TSDRSSL6150)
Price : 150 BDT
Shipping Charges:
Inside Dhaka: ৳70 | Outside Dhaka: ৳150 | For Tyres: ৳250
In Stock 100
Secure transaction
Ships from BikeBD.com
Sold by Total Slotted Screwdriver (TSDRSSL6150)
Returns
Payment Cash on Delivery available
About this item
Product Details
Brand Name Total Tools
Premium Safety & Comfort
Advanced Ventilation System
What's in the Box
Warranty Information
Customer Reviews
Write a Review
Product
Regular Price: 150
Review Guidelines
  • Focus on the product and your experience
  • Be specific about what you liked or didn't like
  • Avoid inappropriate language
  • Add photos to help others
Click to upload photos
Maximum 5 photos, 5MB each
0
0 global ratings
5 star
0%
4 star
0%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%
Top reviews from Bangladesh
No reviews yet. Be the first to review this product!
Product Description
1Pcs screwdriver with 1pcs plastic hanger
 Size:SL6.5*150mm
 Material:Cr-V
 Slotted:6.5mm
 Diameter:6.0mm
 Length:150mm