Total Cordless Tile Vibration Machine (TTVLI2001)
Price : 3800 BDT
Shipping Charges:
Inside Dhaka: ৳70 | Outside Dhaka: ৳150 | For Tyres: ৳250
In Stock 100
Secure transaction
Ships from BikeBD.com
Sold by Total Cordless Tile Vibration Machine (TTVLI2001)
Returns
Payment Cash on Delivery available
About this item
Product Details
Brand name Total Tools
Premium Safety & Comfort
Advanced Ventilation System
What's in the Box
Warranty Information
Customer Reviews
Write a Review
Product
Regular Price: 3800
Review Guidelines
  • Focus on the product and your experience
  • Be specific about what you liked or didn't like
  • Avoid inappropriate language
  • Add photos to help others
Click to upload photos
Maximum 5 photos, 5MB each
0
0 global ratings
5 star
0%
4 star
0%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%
Top reviews from Bangladesh
No reviews yet. Be the first to review this product!
Product Description
TTVLI20015
Voltage:20V
Vibrational frequency:0-10000rpm
Adsorbability:60kg
Suction Cup Diameter:130mm
Speed adjustment:6-speed
Charge volts:220-240V~50/60Hz
With 1pcs 2.0Ah battery pack(TFBLI20011)
With 1pcs charger(TFCLI2001)
With 1pcs kneepads
With 1pcs putty trowel
With 1 Set 1.5mm tile spacer
With 1 Set 2.0mm tile spacer
With 1 Set 2.5mm tile spacer